Planescape: Torment

Kniha zdechlin

Vítám Tě v naší knize zdechlin,
na svoji další cestu se můžeš zeptat bludných duší. Budu také rád, když mi zde zanecháš vzkaz, ať už pochvalný, nebo naopak. Pokud zde napíšeš nějakou prosbu, co by se tu mělo zlepšit nebo přidat, budu se určitě snažit vyhovět.

Nový zápis do Knihy zdechlin

ComebackDru  zapsal vzkaz 23.03.2018 v 00:02
psssst

Shaddeus  zapsal vzkaz 03.10.2017 v 07:33
Ahoj Viktore. Problém s uloženými pozicemi bývá při změně rozlišení (když použiješ Widescreen Mod). Pokud se ti ale pozice ze staré hry normálně načte a můžeš jít dál, tak by to mělo být OK. Co se týče oživování a neoživování nepřátel, na to mohou mít vliv různé další doplňky, nastavení obtížnosti hry atd. Možná jsi někde nastavil něco jinak.

Viktor  zapsal vzkaz 30.09.2017 v 17:19
Ahoj, pomohli byste mi prosím s malým problémem? Po přeinstalování hry na nový počítač včetně savů mi nějak nefunguje ukládání. V seznamu uložených pozic přímo ve hře se sice objeví obrázek z aktuálně uložené pozice. Hra potom nicméně znovu začne z místa, kde jsem ji uložil ještě na starém počítači. Pokud dále zabíjím příšery, tak už se v daném místě po loadu neobjeví. Avšak zkušenosti mám potom opět na úrovni uložení ze starého počítače. Nevím jestli je to srozumitelné... Nepomáhá ani spustit hru jako správce. To se pak totiž ve hře uložené pozice vůbec neobjeví. Přitom pokud začnu úplně novou hru, tak vše funguje zcela normálně. Existuje nějaký způsob, jak regulérně pokračovat z původních pozic, aniž bych musel hrát hru od začátku? Nerad bych dosáhl pravé smrti. Díky

Shaddeus  zapsal vzkaz 17.07.2017 v 23:11
Byl tu takový větší výpadek serveru, který je ale zdarma, takže si nemohu nějak moc stěžovat. Hosting Webzdarma smazal účet (hádám, že kvůli způsobu zobrazování reklamních ploch) a já se až teď dostal k obnově webu.. Všem se moc omlouvám za nedostupnost.
Přemýšlím o přesunutí na vlastní a hlavně placený hosting. Bohužel by to ale asi znamenalo změna domény z planescape.wz.cz na něco jiného.

Shaddeus  zapsal vzkaz 02.03.2017 v 23:48
Romarius: Tak Vhailor bude jeden z důvodů proč si Planescape za nějaký čas zahrát znovu ;-) Dneska jsem udělal pár prvních krůčků v Numenere.

Romarius  zapsal vzkaz 01.03.2017 v 23:01
Bylo to krásný, ale minul jsem Vhailora. Jdu na Numénéru

Shaddeus  zapsal vzkaz 14.01.2017 v 22:09
Díky Adahne za návrat a příspěvek. Je tu živo jak v Márnici :-)

Adahn  zapsal vzkaz 09.01.2017 v 22:42
Přeji všem šťastný nový rok. Tato hra je stále jednou z nejlepších her jakou jsem kdy hrál, velký obdiv této stránce, naposledy jsem zde byl před více než pěti lety.

Shaddeus  zapsal vzkaz 10.12.2016 v 12:23
Ahoj Janni, při změně rozliseni bohužel nelze bohužel používat staré uložené savy -- způsobuje to pak pády hry.

S tou Windows listickou taky moc neporadím. Nech si ji pred zapnutím hry schovat. Spíše se jedná o problém s widowsy. Zkus v nastaveni Windows zakazat grafickou hw akceleraci pro systemove menu.

odkryj mi celou knihu [330kB]